Pimaş gideri açma fiyatları İstanbul pimaş gideri açma Tıkanıklık açma fiyatları Lavabo tıkanıklığı açma fiyatı Klozet tıkanıklığı açma fiyatı Mutfak gideri tıkanıklığı açma fiyatı Duş gideri tıkanıklığı açma fiyatı Kameralı robotla pimaş açma. Pimaş Gideri Açma Maliyetleri İstanbul (2024 Güncel), Pimaş gideri açma işleminin maliyeti, İstanbul’da birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir.

Pimaş Gideri Açma Maliyetleri İstanbul
  • Tıkanıklığın yeri: Mutfak, banyo, tuvalet gibi farklı mekanlarda tıkanıklık açma fiyatları değişiklik gösterebilir.
  • Tıkanıklığın sebebi: Yağ, kireç, atık yiyecek gibi farklı tıkanıklık sebepleri, farklı çözüm yöntemleri ve maliyetler anlamına gelir.
  • Tıkanıklığın büyüklüğü: Küçük ve basit tıkanıklıklar, daha kolay ve ucuz çözülebilirken, büyük ve karmaşık tıkanıklıklar daha maliyetli olabilir.
  • Gerekli ekipman: Tıkanıklık açma işleminde kullanılan kameralı robotlar, tazyikli su pompaları gibi ekipmanlar da maliyeti etkileyen bir faktördür.
  • Çalışmanın zorluk derecesi: Duvar kırma gibi ekstra işlemler gerektiren tıkanıklıklar, daha maliyetli olabilir.

Genel olarak İstanbul’da pimaş gideri açma fiyatları şu şekildedir:

  • Basit tıkanıklıklar (lavabo, klozet vb.): 700 TL – 900 TL
  • Orta seviye tıkanıklıklar: 900 TL – 1.500 TL
  • Büyük ve karmaşık tıkanıklıklar: 1.500 TL – 5.000 TL ve üzeri

Pimaş açma maliyetleri 2024

Mutfak gideri tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Banyo gideri tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Tuvalet gideri tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Duş gideri tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Lavabo gideri tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul 750 TL den başlayan güncel fiyatlarımız ile kırmadan pimaş giderlerini açabiliriz. Pimaş Tıkanıklığın Sebebi: Yağ tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Kireç tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Atık yiyecek tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Bez tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Toprak tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul. Profesyonel kadrolardan hizmet alarak çözüm arayın ve bizi ulaşarak hizmet alın.

Pimaş borusu tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Kalde pimaş tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Pilsan pimaş tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Ege pimaş tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul Supralux pimaş tıkanıklığı açma fiyatı İstanbul 750 TL.

Pimaş Gideri Açma Maliyetleri İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir